Biznes

Jak zaplanować wakacje?

Nareszcie nadeszło moje wymarzone lato. Dalej muszę uczęszczać do okrutnej pracy, jednak zaczynam już rozmyślać o przyszłych wakacjach. Wolne zaplanowałam na koniec przyszłego miesiąca, także już za kilka tygodni będę mogła wreszcie odpocząć. Swoje wczasy zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż wyjazd będzie wielką przygodą!

Najpierw z przyjaciółmi chcieliśmy wyruszyć do obcych miast. Każdego roku odwiedzamy Bułgarię, która wcale nam się nie nudzi, jednak tym razem zapragnęliśmy spróbować czegoś zupełnie innego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? Przecież Bałtyk również jest całkiem ciekawym morzem, a wypoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Dodatkowo, aktualnie nie pragnę akurat oddalać się od swojego państwa, bo martwi mnie to, co wyprawia się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap w swoim bezpiecznym państwie.

Wakacje spędzam więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie będę jednak przebywać w luksusowym, czterogwiazdkowym pokoju, ponieważ postanowiliśmy znaleźć sobie miejsce na terenie namiotowym. Wyjeżdżamy z własnymi namiotami i śpiworami, rozbijamy obóz, a później urządzamy sobie prowizoryczną szkołę przetrwania. Chcemy wziąć minimalną kwotę pieniędzy i spróbować przeżyć wspaniałe wczasy niewielkim kosztem. Zamierzamy pływać, wylegiwać, maszerować oraz odwiedzać co ciekawsze okolice, za co prawie nic nie musimy płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana tym planem, że od niedawna skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, tak więc sama podróż będzie całkiem ciekawa, gdyż ostatnio jechałam koleją kilkanaście miesięcy temu. A najważniejsze jest to, że w końcu będę w stanie spędzić sporą ilość czasu z najlepszymi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc moje wakacje z pewnością będą udane!