Moda i styl

Jakie buty warto nosić w okresie jesienno-zimowym?

W jesieni i zimie ważne jest, aby mieć parę butów, które mogą utrzymać stopy w cieple. Ale ważne jest również, aby mieć parę butów, które są stylowe i wygodne w tym samym czasie.

Oto kilka wskazówek na temat tego, jakie rodzaje butów powinieneś nosić podczas chłodniejszej, typowej jesiennej i zimowej pogody:

Ciepłe buty, takie jak workery 

Jeśli mieszkasz w obszarze, w którym temperatury spadają poniżej zera, to jest to prawdopodobnie najważniejszy rodzaj butów dla Ciebie. Te buty są wykonane z grubego materiału, który utrzyma twoje stopy w cieple, nawet gdy na zewnątrz jest poniżej zera stopni. Takie workery damskie są również wodoodporne, więc jeśli pada deszcz, twoje stopy pozostaną suche, jak również.

Buty z grubą podeszwą 

Tego typu buty zazwyczaj nie sprawdzają się podczas biegania po mieście, ponieważ nie są zbyt elastyczne, ale są idealne do spędzania długich okresów czasu na zewnątrz w zimnej pogodzie. Jeśli chcesz iść na snowboard lub narty w zimie, to są to najlepsze typy butów dla Ciebie.

Trampki z podszewką z polaru 

Jeśli nie chcesz rezygnować ze stylu, a jednocześnie zachować ciepło w zimie, to trampki z podszewką z polaru mogą być właśnie dla Ciebie! Ten typ trampek ma w środku podszewkę z polaru, dzięki czemu zapewniają one dodatkowe ciepło bez poświęcania komfortu lub stylu!